Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki informuje o rozpoczęciu akcji promocyjnej „Piątka za piątkę”, umożliwiającej zakup biletu na ostatni mecz sezonu 2023/2024 w Suwałkach w promocyjnej cenie! To wspaniała okazja dla wszystkich miłośników biało-niebieskich, aby zobaczyć zmagania zawodników rywalizujących w najlepszej lidze świata, w gronie najbliższych – w niższej cenie.

Warunkiem skorzystania z tej wyjątkowej oferty jest grupowe przyjście na ostatni, domowy mecz Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2023/2024 PlusLigi z Barkomem-Kazhany Lwów w towarzystwie czterech osób (plus osoba zamawiająca bilety).

UWAGA!

  1. Promocja obejmuje wyłącznie sprzedaż stacjonarną, w dniu meczu.
  2. Jeśli zakupiliście bilety w regularnej cenie, ale przed rozpoczęciem akcji promocyjnej (tj. 12 kwietnia, godz. 13:00) – mamy rozwiązanie. Należy wówczas zgłosić się do biura klubu, podać numer zamówienia, a otrzymacie rekompensatę wydanej kwoty. Zwrot dotyczy wyłącznie zakupów, obejmujących 5 biletów (nie więcej, nie mniej) w jednym zamówieniu.

Nie przegapcie tej okazji! Weźcie udział w akcji “Piątka za piątkę” i wspólnie dopingujcie Ślepsk Malow Suwałki w ostatnim, domowym meczu sezonu 2023/2024! Koniecznie pamiętajcie o klubowych barwach – pomalujmy trybuny Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena” na biało i niebiesko – #RazemMożemyWięcej!

  • Mecz: Ślepsk Malow Suwałki – Barkom-Kazhany Lwów
  • Data: 15 kwietnia 2024
  • Godzina: 17:30
  • Miejsce: Hala Sportowo-Widowiskowa “Suwałki Arena”