OSiR On Tour powraca!

OSiR On Tour powraca!

OSiR on Tour – wycieczki rowerowe dla „miłośników dwóch kółek” powracają po dwuletniej przerwie, informuje suwalski Ośrodek Sportu i Rekreacji! W drugą niedzielę kwietnia wspólnie wyruszymy w pierwszą z nich – po bajecznych terenach Wigierskiego Parku Narodowego. Będzie to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu w gronie fantastycznych osób, w wyjątkowej atmosferze!

W 2022 roku zaplanowano dwie wycieczki, których trasy poprowadzą najbardziej urokliwymi zakątkami Suwalszczyzny. Druga wycieczka cyklu OSiR On Tour zgodnie z planem odbędzie się we wrześniu.

Uczestnictwo w OSiR On Tour jest bezpłatne i wiąże się ze wcześniejszą akceptacją regulaminu. Warunkiem uczestnictwa jest terminowe zgłoszenie za pośrednictwem systemu elektronicznych zapisów i dostarczenie wypełnionego formularza zgłoszeniowego w dniu wycieczki. Osoby, które w dniu wydarzenia nie będą miały ukończonego 18 roku życia, zostaną zobligowane do złożenia stosownego oświadczenia rodzica o zdolności osoby niepełnoletniej do udziału w wycieczce rowerowej.

Liczba miejsc ograniczona!

Top