W  niedzielę, 13 września, o godz. 19.00 na Dużej Scenie Suwalskiego Ośrodka Kultury (ul. Papieża Jana Pawła II 5), wyjątkowy koncert inaugurujący sezon artystyczny 2015/2016 Suwalskiej Orkiestry Kameralnej. Gościem specjalnym będzie znakomity skrzypek – Bogdan Kierejsza.

Na scenie pojawią się również znani polscy muzycy sesyjni oraz Suwalska Orkiestra Kameralna pod dyrekcją dr Ignacego Ołowia.

W związku z tym wydarzeniem SOK przygotował dla Państwa specjalne oferty**.

 

  • W GRUPIE TANIEJ!

Zbierz grupę minimum 10 osób, a za każdy bilet zapłacisz mniej niż połowę regularnej ceny!
Bilety grupowe w cenie 17 zł na www.bilety.soksuwalki.eu oraz w kasie SOK! Szczegółowa oferta w załączeniu.

 

  • ODBIERZ DARMOWY BILET!

Do każdego zakupionego biletu w regularnej cenie (35 zł)* na Violin Symphony Show drugi bilet możesz otrzymać gratis.
Promocja obowiązuje od 9 września w kasie SOK! Szczegóły oferty pod linkiem http://soksuwalki.eu/violin-symphony-show/.

 

* Promocja dotyczy tylko biletów zakupionych w regularnej cenie (35 zł) i nie łączy się z innymi ulgami.

** Promocje nie łączą się ze sobą oraz z ulgami.

VIOLIN SYMPHONY SHOW to niezapomniane przeżycie wychodzące daleko poza klasyczny koncert skrzypcowy. Współczesne interpretacje znanych hitów muzyki klasycznej, rozrywkowej i filmowej w energetyzujących aranżacjach. Utworom granym na skrzypcach towarzyszą niezapomniane melodie filmowe i oklaskiwane na całym świecie standardy muzyczne – od „Piratów z Karaibów”, „Zapach kobiety”, „Noce i dnie”, przez tematy z filmów Enio Morricone, AC/DC, Led Zeppelin, The Beatles, po słynne tematy z opery Carmen w specjalnym opracowaniu artysty.

VIOLIN SYMPHONY SHOW to magiczna podróż po różnych zakątkach świata, epokach i stylach muzycznych, ukazująca wielobarwność skrzypiec w bardzo różnych odsłonach, mieszających style, brzmienia i kultury. Łączy tradycję z nowoczesnością, elegancję z szaleństwem, flamenco z orientalem, klasykę z rockiem. Bogdan Kierejsza podczas koncertów zabawnie opowiada o świecie muzyki, wybitnych kompozytorach i granych przez siebie utworach, co spotyka się z wielkim uznaniem publiczności.

BOGDAN KIEREJSZA to wirtuoz, skrzypek, multiinstrumentalista, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie, który ukończył z wyróżnieniem w klasie skrzypiec prof. Konstantego Andrzeja Kulki. W latach 1993-2004 uzupełniał swoją edukację muzyczną uczestnicząc w międzynarodowych kursach muzycznych m. in. W USA, Niemczech i w Polsce. Od wielu lat jest koncertującym skrzypkiem. Jako kameralista i solista, koncertował niemalże na wszystkich kontynentach.

koncert suwalki