Desery z definicji są czymś fantastycznym. Podczas Festiwalu Fantastyki będzie można przekonać się, że są desery fantastyczne jeszcze bardziej. Śmiałków zapraszamy do udziału w konkursie, a wszystkich innych do podziwiania cudów kuchni.

Fantastyczne filmy, gry, książki i muzyka to nie wszystko. Nie zabraknie też fantastycznych potraw. Śmiałkowie kulinarni już mogą zastanawiać się nad recepturami, przepisami i składnikami ich popisowego dania na konkurs kulinarny „Obłędna herbatka u Kapelusznika” Festiwalu Fantastyki.

Do przygotowania będzie nadzwyczajnie fantastyczny deser z wykorzystaniem warzyw! Czas na kulinarne eksperymenty jest do 18 września do godziny 15.00. Wówczas mija termin wysłania FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO do konkursu na adres e-mail: metodyka@bpsuwalki.pl. Warto jednak pamiętać, że ilość miejsc w konkursie jest ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Do wygrania w konkursie będą atrakcyjne nagrody oraz nieoficjalny tytuł twórcy nadzwyczajnego, oryginalnego deseru z użyciem warzyw, który na myśl przywodzi smakołyki opisywane w literaturze fantastycznej, bajkach, legendach.

Do pobrania: