„O bieganiu przy kawie. Mentalność biegacza amatora”

„O bieganiu przy kawie. Mentalność biegacza amatora”

Nie samym bieganiem biegacze żyją. Podczas uczestnictwa w różnego rodzaju zawodach z pewnością nie przechodzicie obojętnie obok osób, z którymi podzielacie wspólną pasję. Nawet gdy na linii startu meldujecie się na chwilę przed startem, zawsze znajdzie się choć chwila na ucięcie krótkiej pogawędki.

Ośrodek Sportu i Rekreacji ma propozycję – od biegaczy dla biegaczy! Serdecznie zaprasza na spotkanie pt. „O bieganiu przy kawie”, które odbędzie się o godzinie 9:00 na pierwszym piętrze Centrum Handlowego „Suwałki Plaza”, które to jest sponsorem wydarzenia oraz partnerem technicznym tegorocznej edycji RESO Suwałki Półmaraton. Nie zabraknie niezawodnych ambasadorów w składzie: Przemysław Dąbrowski, Wojciech Kopeć, Kamila i Emil Dobrowolscy (Zabiegani Dobrowolscy), a także Beata i Bartek Osior z Wioski Biegaczy. Będzie to fantastyczna okazja do wspólnej integracji, porozmawiania o sprawach ważnych i mniej ważnych, ale przede wszystkim do spędzenia czasu w wyjątkowym gronie prawdziwych #Biegunów!

Tematem przewodnim spotkania będzie „Mentalność biegacza amatora”. W rolę konferansjera wcieli się nikt inny jak Bartek Osior. Na dobry początek, na każdego uczestnika czeka kawałek pysznego ciasta i filiżanka aromatycznej kawy.

Wstęp jest bezpłatny – liczba miejsc ograniczona! Zapisy na spotkanie prowadzone są za pośrednictwem strony elektronicznezapisy.pl

Top