Nowe motocykle w suwalskiej policji

Nowe motocykle w suwalskiej policji
Do Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach trafiły dwa nowe policyjne motocykle. Drogi powiatu suwalskiego będą na nich patrolować policjanci ruchu drogowego. Nowy sprzęt to motocykle bmw w charakterystycznej nowej kolorystyce. BMW R 1250 RT rozpoczyna służbę w suwalskiej Policji!

Nowe jednoślady, które wyjechały na drogi Suwałk i powiatu suwalskiego, to motocykle marki BMW R 1250 RT w wersji przystosowanej do wymogów policji. Policyjna wersja tej maszyny jest jednoosobowa, a miejsce pasażera zajmuje zintegrowany z centralą radiową kufer. Jednoślady zasilane są dwucylindrowym bokserem o pojemności 1254 cm3. Silnik daje kierującemu do wykorzystania 136 koni mechanicznych, moment obrotowy o wartości 143 Nm skutecznie rozpędza motocykl. Wyposażone są także w podgrzewane siedzenia i manetki oraz inne elementy poprawiające komfort kierowcy.

Cechą charakterystyczną motocykli są nowe barwy policyjne, które zostały wzbogacone o kolor żółty i wiele elementów odblaskowych. Motocykle wyposażone są w niebieskie i czerwone sygnały uprzywilejowania LED z przodu i z tyłu. Nowe pojazdy będą używane przez funkcjonariuszy wydziału ruchu.

źródło: www.suwalki.policja.pl

Top