Rejon XIII w Suwałkach ma nową dzielnicową. Została nią sierżant Milena Kiejko. Zachęcamy mieszkańców do kontaktu, a dzielnicowej życzymy udanych konsultacji i pracy na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców.

Nastąpiła zmiana dzielnicowego rejonu XIII, który obejmuje Plac Marii Konopnickiej, ulice: Marii Konopnickiej, Krótką, Księdza J. Zawadzkiego, Sejneńską (od Chłodnej do Utraty), L. Waryńskiego (od Utraty do T. Kościuszki), T. Kościuszki (od L. Waryńskiego do Chłodnej) oraz Chłodną.

Do tej pory sierżant Milena Kiejko służyła w Wydziale Patrolowo – Interwencyjnym Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach. To policjantka z blisko 4 letnim doświadczeniem, otwarta i gotowa na współpracę oraz niesienie pomocy. Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców, aby poznali swoją nową dzielnicową. W ramach swoich kompetencji będzie ona wspomagała lokalną społeczność w budowaniu poziomu bezpieczeństwa.

Służba dzielnicowego wymaga od policjantów wszechstronności i ogromnego zaangażowania. Dzielnicowy, to policjant pierwszego kontaktu, który jest najbliżej społeczności lokalnej. Sierżant Milena jest gotowa, by nieść pomoc w rozwiązywaniu problemów mieszkańców swojej dzielnicy.

Z dzielnicowym można kontaktować się w następujący sposób:

telefon stacjonarny 47 714 15 75 lub telefon komórkowy 887 884 043 (w przypadku nieobecności dzielnicowego w służbie, prosimy o kontakt z kierownikiem telefon 47 714 1467 ), mail – dzielnicowy.suwalki13@bk.policja.gov.pl

Przypominamy, że od 29 lutego 2024 roku do 30 kwietnia 2024 roku każdy może oddać głos na swojego dzielnicowego w Plebiscycie #SuperDzielnicowy 2024. Udział w głosowaniu jest bezpłatny, a sama formuła głosowania bardzo prosta.

Wystarczy kliknąć w poniższy link i oddać głos. Serdecznie zapraszamy do udziału w plebiscycie: https://dzielnicabezstrachu.pl/

Źródło: KMP Suwałki