Noc Innowacji w SOWA i Parku Naukowo-Technologicznym

Noc Innowacji w SOWA i Parku Naukowo-Technologicznym

Biblioteka Publiczna im. M. Konopnickiej zaprasza na Noc Innowacji w Strefie Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności w Suwałkach przy ul. Innowacyjnej 1 (pierwsze piętro w budynku Parku Naukowo-Technologicznego) w sobotę 22 października od 17 do 20. Wstęp wolny. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy dokonać rejestracji poprzez formularz: www.bpsuwalki.pl/sowa
SOWA to małe centrum nauki. Została zaprojektowana i stworzona przez zespół Centrum Nauki Kopernik. Jest prowadzona przez suwalską Bibliotekę. To miejsce odkrywania i doświadczania. Eksperymentując przy 15 stacjach badawczych można lepiej zrozumieć prawa rządzące przyrodą i nauką. Tu wszystkiego można dotknąć, sprawdzić, przetestować. Organizator imprezy, Park Naukowo-Technologiczny w Suwałkach zaprasza także na inne wydarzenia podczas Nocy Innowacji: programowanie z Photonem oraz Rezerwat.IT.

Noc Innowacji (22 października)
Tego dnia Park Naukowo-Technologiczny zaprasza wszystkich chętnych chcących zobaczyć jak od zaplecza działają parki technologiczne, uniwersytety i innowacyjne firmy. Harmonogram Nocy Innowacji: 17-20 – Strefa Odkrywania Wyobraźni i Aktywności prowadzoną przez Bibliotekę Publiczną im. M. Konopnickiej – wstęp wolny; 17-19 – programowanie z Photonem – zajęcia dla dzieci; 18-19 – „Blockchain o co kaman, czyli dzięki czemu i jak działają kryptowaluty?” Łukasz Korol – założyciel Code&Pepper; 19-20 – „PROFESJONALIZM – czy jesteś profesjonalistą?” Hubert Roszkowski – właściciel firmy Frydenbo Boats Production.

Top