Porażką zakończyli sezon PlusLigi w Suwałki Arenie siatkarze Ślepska Malow. A zatem w sezonie 2021/22 siatkarze Ślepska Malow wygrali tylko dwa mecze w Suwałki Arenie. To najsłabszy wynik w dotychczasowych występach suwalskiej drużyny w PlusLidze. W pierwszym pojedynku o 11 miejsce Ślepsk Malow przegrał 2:3 (25:23, 25:18, 18:25, 19:25, 15:13) z nie najmocniejszym LUK Lublin. To nie było najlepsze pożegnanie z suwalską publicznością Bartłomieja Bołądzia i Joshua Tuanigi, którzy w następnym sezonie zagrają w innych drużynach. Najwięcej punktów dla Ślespka Malow zdobyli: B. Bołądź-20, Paweł Halaba- 17, Przemysław Smoliński- 10, Cezary Sapiński-9. Można powiedzieć, że w meczu z LUK zagrały dwa zespoły Ślepska Malow. W pierwszych dwóch setach zespół skuteczny i grający z pomysłem. W kolejnych setach suwalska drużyna grała nieskutecznie, zwłaszcza w zagrywce i w obronie. Rewanż 20 kwietnia o godz. 17:30 w Lublinie. Zespół, który okaże się lepszy w dwumeczu. Zajmie jedenasta lokatę w Plus Lidze.