Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach na drodze S-61, zatrzymali do kontroli BMW. Kobieta jechała 209 km/h na odcinku, gdzie obowiązuje ograniczenie do 120 km/h. Zgodnie z obowiązującym taryfikatorem otrzymała mandat w wysokości 2500 złotych, a jej konto zasiliło 15 punktów.
Suwalscy policjanci z grupy SPEED, sprawdzali prędkość, z jaką poruszali się kierowcy jadący drogą S-61. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na BMW, które przemieszczało się z dużą prędkością. 35-letnia kobieta poruszała się z prędkością 209 km/h przy ograniczeniu do 120 km/h. Kobieta została ukarana mandatem w wysokości 2500 złotych, a jej konto zasiliło 15 punktów.
źródło: www.suwalki.policj.pl




