Motocyklistka pędziła przez miasto 102 kilometry na godzinę

Motocyklistka pędziła przez miasto 102 kilometry na godzinę

102 kilometry na godzinę pędziła ulicą 24 Sierpnia w Suwałkach motocyklistka. Suwalscy policjanci zatrzymali 31-latce prawo jazdy. Kobieta przekroczyła dopuszczalną prędkość o 52 kilometry na godzinę w obszarze zabudowanym. Teraz jej losem zajmie się sąd. Miejsce kontroli drogowej wielokrotnie wskazywane było przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Policjanci z suwalskiej drogówki sprawdzali prędkość z jaką jeżdżą kierowcy na ulicy 24 Sierpnia w Suwałkach. Miejsce przeprowadzanych kontroli wielokrotnie wskazywane było przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Zatrzymali do kontroli motocyklistkę, która jechała yamahą z prędkością 102 kilometry na godzinę. Kobieta tym samym przekroczyła dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 52 kilometry na godzinę. Policyjna kontrola zakończyła się zatrzymaniem prawa jazdy na 3 miesiące. Teraz losem 31-latki zajmie się sąd.

Apelujemy o rozsądek na drodze i przypominamy, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków w ruchu drogowym.

Źródło: KMP Suwałki

Top