Bardzo dobry występ zanotowali młodzi suwalscy pięściarze w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w boksie. W turnieju, który w dniach 24-25.02. odbywał się w Sokółce, zawodnicy sekcji bokserskiej OSiR Suwałki trenowani przez Pawła Pasiaka wywalczyli łącznie 13 medali.

Złote medale oraz tytuły mistrzowskie wywalczyli: Martyna Karpińska, Nikola Krysińska, Angelika Wierzbiło, Dominika Truszkowska, Maciej Suchwałko, Mikołaj Grajko, Bartosz Burzyński, Michał Franko oraz Szymon Kamiński. Natomiast srebrne medale wywalczyli: Oliwia Suchocka, Jakub Dobrzyń, Mikołaj Naumowicz i Adrian Goliczewski.
To nie jedyne wyróżnienia, które przypadły suwalskim pięściarzom. Martyna Karpińska została uznana najlepszą zawodniczką Mistrzostw w kategorii „Kadet”, a jej klubową koleżankę Nikola Krysińską wybrano najlepszą zawodniczką w kategorii „Junior”. Podopieczni Pawła Pasiaka zajęli również wysokie 3 miejsce w klasyfikacji klubowej.
W tegorocznych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego wystartowało ponad 70 zawodników i zawodniczek z 7 klubów, którzy rywalizowali w kategoriach od młodzika do młodzieżowca.

źródło: OSiR Suwałki