Międzyprzedszkolny Przegląd piosenek i wierszyków angielskich. Galeria zdjęć

Międzyprzedszkolny Przegląd piosenek i wierszyków angielskich. Galeria zdjęć

W Przedszkolu nr 5 odbył się I „Międzyprzedszkolny Przegląd rymowanek, piosenek i tradycyjnych wierszy angielskich”. Pomysłodawczyniami i organizatorkami przedsięwzięcia były nauczycielki z przedszkola: Edyta Byro, Marzena Sowul i Wioleta Kardel.

W Przeglądzie uczestniczyły dzieci z Przedszkola nr 5 – Jan Namiotko i Filip Szulc, Przdszkola nr 1 – Hanna Koprowska i Nikodem Mickiewicz, Przedszkola nr 2 – Dominika Byculewicz i Helena Nowacka, Przedszkola nr 3 – Pola Złotnik i Bruno Cybulski, Przedszkola nr 4 – Julian Ferenc i Wojciech Milewski, Przedszkola nr 6 – Amelia Giejsztorewicz i Adam Hołubowicz, Przedszkola nr 7 – Aleksandra Racka i Anna Dwojakowska, Przedszkola nr 8 – Liliana Jaworowska i Zofia Butkiewicz, Przedszkola nr 10 – Milena Matusiewicz i Dawid Matusiewicz oraz przedszkoli niepublicznych: „Zielony Słonik” – Zuzanna Guszczyńska i Mikołaj Szczecina, Przedszkola „Słoneczko” – Barbara Górska, Róża Wankiewicz i Wojciech Baranowski i Przedszkola „Kropka” – Zofia Krupińska i Franciszek Marcinkiewicz.

Danuta Borawska Dyrektor Przedszkola pogratulowała dzieciom chęci uczestnictwa oraz zachęcała do dalszej nauki języka angielskiego. Jak zaznaczyła znajomość tego języka otwiera wiele możliwości, łatwości w porozumiewaniu się praktycznie na całym świecie.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz upominki.

Top