Medale suwalskich modelarzy

Medale suwalskich modelarzy

Zawodnicy Sekcji Modelarstwa Lotniczego OSiR  w Suwałkach wywalczyli 3 medale w Mistrzostwach Polski Modeli Halowych w klasie F1N i F1N/M (modeli szybowców wyrzucanych z ręki) rozegranych w hali sportowej Gminy Bojszowy koło Bierunia . Sekcję Modelarstwa Lotniczego OSiR w Suwałkach reprezentowało 4 zawodników, trenujących na co dzień pod okiem trenera Stanisława Skibickiego.

W kategorii młodzików w klasie F1N/M trzecie miejsce i tytuł drugiego wicemistrza Polski zdobyła Oliwia Szturgulewska. W kategorii juniorów w klasie F1N srebrnym medalem i tytułem wicemistrza Polski może pochwalić się Radosław Szymanowski. To jednak nie koniec dobrych wiadomości. W klasyfikacji drużynowej Radosław Szymanowski wraz Pawłem Kneblem wywalczyli drugie miejsce i tytuł Drużynowego Wicemistrza Polski.

Kolejnym przetarciem suwalskich zawodników będą kończące sezon Otwarte Zawody Modeli Halowych. Impreza, w której udział zapowiedziały uznane zagraniczne ekipy, odbędą się już w najbliższy weekend w miejscowości Jedlicze koło Krosna.

źródło: OSiR Suwalki

Top