Złoto młodzików, srebro juniorów młodszych czwarte miejsca młodziczek i juniorek młodszych to najlepsze lokaty drużyn SKB Suwałki na rozegranych w Białymstoku Drużynowych Mistrzostwach Polski w kategoriach młodzieżowych od juniora do młodzika młodszego.
Wyniki SKB
Juniorzy:
chłopcy Michał Sobolewski, Filip Krukowski, Sebastian Jaroszczuk, Sebastian Bilbin, Michał Barański
Wyniki suwalczan w gr. A z Unią Bieruń 1:4, Hubertusem Zalesie Górne 1:4, Chojnikiem Jelenia Góra 3:2; w meczu o miejsca 5 – 6 z Hubalem Białystok 0:3
- KS Hubertus Zalesie Górne
- LKS Technik Głubczyce
- UKS Unia Bieruń
- KS Masovia Płock
- Hubal Białystok
- SKB Suwałki
- UKS Aktywna Piątka Przemyśl
- KS Chojnik Jelenia Góra
dziewczęta (suwalczanki nie grały):
- MKS Orlicz Suchedniów
- UKS Unia Bieruń
- STB Energia Lubliniec
.4. KS Chojnik Jelenia Góra
Junior Młodszy
Chłopcy: Sebastian Jaroszczuk, Sebastian Bilbin, Michał Barański, Filip Grabowski,
Wyniki suwalczan w gr. B: z Unia Bieruń 2:3; z Hubertus Zalesie Górne 4:1
FINAŁ: SKB – Technik Głubczyce 1:3
- LKS Technik Głubczyce
- SKB Suwałki
- UKS Korona Pabianice
- UKS Unia Bieruń
dziewczęta: Natalia Skrocka, Urszula Miszkiel, Klaudia Butkiewicz, Gabriela Grosz, Dominika Siłkowska
W tej kategorii wystąpiło pięć drużyn, wyniki suwalczanek: z Kiko Zamość 3:2; Unia Bieruń 1:4; Energa Lubliniec 0:5; Hubal Białystok 2:3.
- UKS Unia Bieruń
- STB Energia Lubliniec
- UKS Hubal Białystok
- SKB Suwałki
- Kiko Zamość
Młodzik:
Chłopcy: Paweł Cipielewski, Grzegorz Hołub, Mateusz Hołub, Michał Aleksandrowicz, Sebastian Lenczewski, Jan Filipowicz
Wyniki suwalczan w gr. A: z Unią Bieruń 5:0; z Hubertusem Zalesie Górne 4:1
FINAŁ: SKB Suwałki – BENINCA UKS Feniks K-K 3:2
- SKB Suwałki
- BENINCA UKS Feniks K-K
- SKS Match Point
- KS Hubertus Zalesie Górne
dziewczęta: Gabriela Grosz, Dominika Siłkowska, Magdalena Ołów, Aleksandra Kontrolewicz, Natalia Skindzier
W tej kategorii wystąpiło pięć drużyn, wyniki suwalczanek: z Unią Bieruń 1:4; UKS BENINCA Feniks Kędzierzyn-Koźle 1”4; z Hubalem Białystok 3:2; Orliczem Suchedniów 2:3.
- UKS Unia Bieruń
- BENINCA UKS Feniks K-K
- MKS Orlicz Suchedniów
- SKB Suwałki
- Hubal Białystok
Młodzik Młodszy:
Chłopcy: Dominik Ułanowicz, Piotr Sienkiewicz, Mateusz Derda, Kacper Cipielewski
Wyniki suwalczan w gr. B: z Benincą UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle 1:4 ; z Unią Bieruń 1:4; z KSBad Kraków 2:3
- UKS Hubal Białystok 1
- BENINCA UKS Feniks K-K
- UKS Hubal Białystok 2
- UKS KSBad Kraków
- SKB Suwałki
Dziewczęta: Natalia Skindzier, Aleksandra Juśkiewicz, Natalia Lenczewska, Olga Krakowska,
Wyniki suwalczanek w gr. B: z Benincą UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle 2:3 ; z Hubalem Białystok 1:4
O miejsca 5-6: SKB – AZS Uniwersytet Warszawski 3:1
- UKS Unia Bieruń
- BENINCA UKS Feniks K-K
- MKS Orlicz Suchedniów
- UKS Hubal Białystok
- SKB Suwałki
- AZS Uniwersytet Warszawski
Trenerzy Jerzy Szuliński i Jerzy Dołhan
Źródło: strona internetowa SKB