Maja Krzyżewskiej ze Studia Piosenki Świetlik prowadzonego przez Emila Kulbackiego, działającego w Suwalskim Ośrodku Kultury odniosła wielki sukces w programie Szansa na Sukces EUROWIZJA JUNIOR .

Tematem przewodnim półfinałów były światowe hity oraz utwory z Eurowizji i Eurowizji Junior. Maja zakwalifikowana została do finału za wykonanie utworu „Set fire to the rain” z repertuaru Adele.

W finale o bilet do Nicei rywalizować będzie pięcioro wykonawców. Wybrana do finału Maja Krzyżewska pochodzi z Suwałk. Na muzyczno-taneczne zajęcia uczęszcza do SOK. Wzięła udział w szóstej edycji programu The Voice Kids, gdzie na przesłuchaniach w ciemno wykonała utwór „Jak gdyby nic” Marcina Maciejczaka. Dołączyła wtedy do drużyny Cleo. Poza śpiewaniem Maja pasjonuje się ćwiczeniami na szarfie akrobatycznej i podróżami.

Młoda wokalistka w najbliższą niedzielę 24 września walczyć będzie o szansę wystąpienia podczas Eurowizji we Francji. Emisja tego programu odbędzie się 24 września o godz. 15.15 w TVP 2. Zachęcamy do oddawania głosów na Maję podczas niedzielnego występu. Szczegóły głosowania zostaną podane podczas trwania eliminacji.