Lodowisko przy SP nr 11 otwarte

Lodowisko przy SP nr 11 otwarte

Lodowisko przy Szkole Podstawowej nr 11 przy ul. Szpitalnej 66 ponownie otwarte. W Mikołajki nowy sezon na suwalskim lodowisku rozpoczęli m.in. zastępca prezydenta Suwałk Roman Rynkowski oraz dyrektor SP nr 11 Widas Szlaużys.  Mimo konieczności oszczędzania energii elektrycznej podjęto decyzję o uruchomieniu obiektu. Będzie on jednak działał tylko do 5 lutego. Wprowadzona zostanie też opłata za wejście na teren lodowiska – choć nie w pełnym zakresie.

W czasie nauki szkolnej, od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 14 z lodowiska bezpłatnie będą mogli korzystać uczniowie suwalskich szkół (grupy zorganizowane). W godz. od 15 do 20 od poniedziałku do piątku z lodowiska będą mogli korzystać wszyscy mieszkańcy miasta tyle, że za odpłatnością. W weekendy i święta lodowisko będzie czynne w godzinach 11-20 i wejścia będą odpłatne. W Wigilię i Sylwestra lodowisko będzie czynne w godzinach 9-14, a wejścia również będą odpłatne. Lodowisko będzie nieczynne w pierwszy dzień Bożego Narodzenia oraz w Nowy Rok.

W czasie ferii zimowych, od 23.01. do 5.02.2023 r. lodowisko będzie czynne w godz. 11-20 (wejścia płatne). Osoby korzystające z lodowiska wpuszczane będą na tercję, tj. na 45 min. Cena biletu – 5 zł (za tercję), wypożyczenie łyżew – 3 zł (za tercję).

Top