W piątek (3.07) rozpoczyna się muzyczne lato na Placu Marii Konopnickiej. Niemalże co tydzień do końca wakacji w piątkowe i sobotnie wieczory będzie można posłuchać muzyki na Placu Marii Konopnickiej.

  1. lipca rozpocznie się kolejna edycja koncertów „Na dywaniku u Marii”. Tegoroczny cykl koncertów na Placu Marii Konopnickiej rozpocznie zespół „Noxes”, który zagra już 3 lipca o godz. 20.00. Wstęp wolny.

Harmonogram koncertów „ Na dywaniku u Marii”:

3 lipca – Noxes

17 lipca – The Cookies

24 lipca – Broom

31 lipca – Dzieciuki

14 sierpnia – Mniej Więcej

21 sierpnia – Annboo Miracle Sound

28 sierpnia – Kapela Czarnoleska.

W najbliższą sobotę (4.07) o godz. 20.00 koncertem Mileny Łukasiewicz i Wigry Swingers rozpocznie się cykl Artystyczne Soboty z SOK-iem na Placu Marii Konopnickiej. Wstęp wolny.


Zespół Wigry Swingers ma od niedawna nową wokalistkę. Do grupy dołączyła Milena Łukasiewicz. Znakomity głos, umiejętności interpretacji utworów oraz wyczucie sceny – mówią o niej Ci, którzy znają się na muzyce. Trzon zespołu stanowią doświadczeni muzycy: Marian Szaryński (pianino), Leszek Wiśniewski (perkusja), Aleksander Witkowski (bas, kontrabas) i Wiesław Jarmoc (gitara). Razem zabiorą słuchaczy w muzyczną przeszłość – do czasów Billie Holiday, Niny Simone i Franka Sinatry.

Harmonogram Artystycznych Sobót z SOK-iem:

4.07 – Wigry Swingers z Mileną Łukasiewicz

18.07 – Monika Bogdanowicz i Monika Band

1.08 – Frend’s Blues Band i Susz

22.08 – Milena Łukasiewicz z zespołem.