„Kosmiczna kraksa nad Wigrami” – wygraj książkę

„Kosmiczna kraksa nad Wigrami” – wygraj książkę

Ukazała się książka „Kosmiczne wakacje nad Wigrami” napisane przez Katarzynę Barcikowską. To druga część wakacyjnych przygód grupy przyjaciół, których mieliśmy okazje poznać w pierwszej powieści tej autorki „Tajemnicy szopy nad Wigrami”. Tym razem grupa dzieciaków, jak co roku przyjeżdża nad Wigry i dowiaduje się, że niebawem do ich zgranej paczki ma dołączyć nieznany nikomu Albert. Tak zaczyna się akcja książki, której autorka przekonuje, że kosmiczne wakacje najlepiej spędza się na Ziemi, zwłaszcza nad Wigrami, gdzie doszło do kosmicznej kraksy.

K. Barcikowska jest zawodową dyplomatką, która wychowała się w rodzinie bibliotekarzy, polonistów, dziennikarzy i tłumaczy. Zdecydowany nadmiar przyswajanych informacji przerabia na krótkie i dłuższe formy literackie. Najlepsze pomysły przychodzą jej do głowy, gdy relaksuje się w hamaku nad Wigrami lub pływa po wigierskich zatokach. „W kosmicznej kraksie nad Wigrami’ watki biograficzne przeplatają się z literacka fikcją.

Uwaga! Naszych Czytelników zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, do wygrania książka Katarzyna Barcikowskiej pt. „Kosmiczna kraksa nad Wigrami”. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: „Jakie zwierzę jest symbolem Wigierskiego Parku Narodowego?”. Odpowiedź należy przesłać na adres kontakt@dwutygodniksuwalski.pl. Należy również polubić na facebooku stronę Dwutygodnik Suwalski oraz wpis dotyczący konkursu. Zwycięzcę poinformujemy drogą e-mailową. Zapraszamy!

 

Top