Konkurs na prace dyplomowe

Konkurs na prace dyplomowe

Do 15 marca można zgłaszać się do ósmej edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową o tematyce związanej z Suwałkami.  Chodzi o nagrodzenie najlepszych prac o mieście w trzech kategoriach: praca licencjacka i inżynierska, praca magisterska i praca doktorancka.

W konkursie może wziąć udział każdy absolwent szkoły wyższej, który obronił pracę dyplomową w 2022 roku. Na zgłoszenia suwalski UM czeka do 15 marca 2023 r. Prace wraz z niezbędnymi dokumentami należy składać w Kancelarii Urzędu Miejskiego w Suwałkach przy ul. A. Mickiewicza 1. Pula nagród wynosi 10 tys. zł. Za najlepszą pracę doktorancką można otrzymać 5 tys. zł, za pracę magisterską 3 tys. zł, a za licencjacką 2 tys. zł. Nadesłane prace oceni komisja konkursowa złożona m.in. z naczelników wydziałów suwalskiego Urzędu Miejskiego.  Prace wraz z dokumentami, których wykaz znajduje się w Zarządzeniu dotyczącym konkursu należy składać w Kancelarii Urzędu Miejskiego w Suwałkach przy ul. Mickiewicza 1.

W załączniku do Zarządzenia Prezydenta Miasta Suwałk dotyczącym konkursu znajduje się lista tematów, które są proponowane do opracowania.

fot. archiwum

Top