Komunikat dot. sprzedaży biletów na XII Memoriał Józefa Gajewskiego

Komunikat dot. sprzedaży biletów na XII Memoriał Józefa Gajewskiego

W dniach 17-18 września odbędzie się XII Memoriał Józefa Gajewskiego! Do Suwałk zawitają drużyny rywalizujące na co dzień w PlusLidze oraz aktualny Mistrz Ukrainy. Wydarzenie będzie miało bardzo symboliczny wymiar, bowiem do Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena” powrócą kibice.

Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. informuje tym samym, że sprzedaż biletów na XII Memoriał Józefa Gajewskiego będzie miała charakter wyłącznie stacjonarny i nie będzie prowadzona elektronicznie. Warto dodać, że publiczność zgromadzona w Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena” będzie mogła wypełnić obiekt do 75% jego pojemności.

Wejściówki na XII Memoriał Józefa Gajewskiego będą sprzedawane w formie biletów całodniowych, a ich cena to 10 złotych / dzień. Nie obowiązują przy tym zniżki i rabaty, a dzieci do lat 7 mogą wziąć udział w wydarzeniu bezpłatnie, z zaznaczeniem braku miejsca siedzącego.

Przedsprzedaż biletów na XII Memoriał Józefa Gajewskiego będzie prowadzona w dniach 15-16 września, od godziny 15:00 do 17:00, w kasach biletowych zlokalizowanych przy głównym wejściu do Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena„.

Sprzedaż biletów na XII Memoriał Józefa Gajewskiego w pierwszym dniu wydarzenia rozpocznie się o godzinie 14:00, a w drugim dniu o godzinie 11:00, również w kasach biletowych zlokalizowanych przy głównym wejściu do Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”.

(na zdj. wejście główne Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena)

Wszystkich kibiców, którzy zdecydują się na udział w XII Memoriale Józefa Gajewskiego i wspieranie siatkarzy biorących udział w sportowej rywalizacji, Organizatorzy proszą o zapoznanie się z treścią i przestrzeganie poniższych regulaminów:

Regulamin Sanitarno-Epidemiologiczny – kliknij tutaj, aby przeczytać!

Regulamin Imprezy Masowej – kliknij tutaj, aby przeczytać!

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i dziękujemy wszystkim zainteresowanym za dostosowanie się do treści powyższych dokumentów.

Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. informuje również, że wszelkie informacje dotyczące sprzedaży karnetów na sezon 2021/2022 zostaną opublikowane w mediach społecznościowych klubu 15 września.


XII Memoriał Józefa Gajewskiego to impreza, która będzie doskonałym przetarciem przed rozpoczynającym się w październiku sezonie 2021/2022 siatkarskiej PlusLigi! W Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena” pojawią się doskonale znane zespoły krajowej elity oraz aktualni mistrzowie Ukrainy.

W programie wydarzenia przewidziano również oficjalną prezentację drużyny Ślepska Malow Suwałki.

Kibice zgromadzeni na trybunach Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena” będą mogli zobaczyć „na żywo” następujące zespoły:

Barkom Kazhany Lwów – ukraiński klub siatkarski z Lwowa założony w 2009 roku. Aktualny mistrz Ukrainy, dwukrotny zdobywca Pucharu Ukrainy oraz dwukrotny zdobywca Superpucharu Ukrainy. W sezonie 2017/2018 zdobył pierwsze mistrzostwo Ukrainy oraz drugi Puchar Ukrainy. W europejskich pucharach dotarł do 1/16 finału Pucharu CEV.

Indykpol AZS Olsztyn – klub siatkarski z siedzibą w Olsztynie założony w 1950 roku. Pięciokrotny Mistrz Polski i siedmiokrotny zdobywca Pucharu Polski. Zwycięzcy drugiej edycji PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki 2021. Jeden z najbardziej utytułowanych klubów w historii polskiej siatkówki.

Trefl Gdańsk – założony w 2005 roku klub siatkarski z Gdańska. Trefl Gdańsk to wicemistrzowie Polski w sezonie 2014/2015 oraz brązowi medaliści PlusLigi w sezonie 2017/2018, dwukrotni zdobywcy Pucharu Polski (2015, 2018) oraz zdobywcy Superpucharu Polski (2015). Warto wspomnieć, że gdańszczanie awansowali również do ćwierćfinału Ligi Mistrzów w sezonie 2018/2019.

Ślepsk Malow Suwałki – gospodarze turnieju, siódma drużyna PlusLigi w sezonie 2020/2021. Zwycięzcy jubileuszowego X Memoriału Józefa Gajewskiego w 2019 roku.

Wydarzenie będzie transmitowane na antenie Polsatu Sport.

Harmonogram XII Memoriału Józefa Gajewskiego:

17 września (piątek)

17.00 – Ceremonia otwarcia XII Memoriału Józefa Gajewskiego
17:30 – Mecz Ślepsk Malow Suwałki – Barkom-Każany-Lwów
20:30 – Mecz Trefl Gdańsk – Indykpol AZS Olsztyn

18 września (sobota)

13:00 – 15:00 – Mecz o III miejsce (przegrani z piątku)
15:30 – 17:30 – Mecz o I miejsce (zwycięzcy z piątku)
17:45 – 18:15 – Ceremonia zakończenia XII Memoriału Józefa Gajewskiego

Top