Kolejny zawodnik odchodzi ze Ślepska Malow Suwałki

Kolejny zawodnik odchodzi ze Ślepska Malow Suwałki
Kévin Klinkenberg nie będzie reprezentował barw Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2022/2023. 32-letni przyjmujący jest piątym zawodnikiem, który opuszcza drużynę prowadzoną przez trenera Dominika Kwapisiewicza. Wcześniej klub poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o odejściach Bartłomieja Bołądzia, Josha Tuanigi, Łukasza Makowskiego i Piotra Łukasika.

Klinkenberg trafił do Suwałk w 2019 roku z Fenerbahçe Stambuł. Wcześniej reprezentował barwy m.in. Power Volley Milano i Top Volley Latina. W sezonie 2021/2022 wystąpił w 22 meczach PlusLigi, w których zdobył 110 punktów (w tym 5 asów serwisowych i 6 bloków).

„Dziękujemy Kévinowi za trzy, pełne emocji i wrażeń, sezony. Razem zwyciężaliśmy i razem podnosiliśmy się w chwilach słabości. To zawodnik z bardzo bogatym doświadczeniem, którego cierpliwość i spokój wniosły do szatni Ślepska Malow Suwałki wiele cennych wartości. Życzymy Kévinowi wszelkiej, sportowej pomyślności!” – mówi Wojciech Winnik, prezes zarządu Ślepska Malow Suwałki.

Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków POGODNE SUWAŁKI i Województwo Podlaskie

Źródło: Ślepsk Malow Suwałki

Top