Już niedługo w Multishop pojawią się nowe sklepy!

Już niedługo w Multishop pojawią się nowe sklepy!

Centrum handlowe Multishop jeszcze w tym roku czekają zmiany. Lada moment ruszy trzecia faza rozbudowy obiektu. Tuż przy nim wyrośnie restauracja drive-thru.

Druga faza rozbudowy centrum handlowego Multishop zlokalizowanego w Suwałkach przy ul. Armii Krajowej 33 zakończona została w grudniu ubiegłego roku. Aktualnie wśród najważniejszych najemców znaleźć tu można m.in. sklep Biedronka, Jysk, KIK, TEDI, RTV Euro AGD, Media Expert, Rossmann, Pepco, CCC, Sinsay, Deichmann, Takko czy Kakadu. Wkrótce nastąpi otwarcie salonów Cropp i House. Na tym jednak nie koniec zmian, już wiosną tego roku ruszą prace związane z budową kolejnego pawilonu handlowego, którego komercjalizacja już trwa. Do wynajęcia pozostały trzy ostatnie lokale o powierzchni 60, 220 oraz 350 m2 w gotowych już pawilonach. Pewne jest, że poza lokalami handlowymi powstanie tu także restauracja drive-thru.

Docelowo Inwestor planuje stworzenie jeszcze jednej części parku handlowego, który ma powstać w najbliższych latach. W jego ofercie znajdą się popularne, wielobranżowe sieci dyskontowe i off-price, a także marki modowe, co zapewni szeroki wybór sklepów z różnych kategorii. W efekcie – przy ul. Armii Krajowej powstanie park handlowy, który docelowo będzie liczyć ponad 13 tys. m2 powierzchni i będzie jednym z większych tego typu obiektów w Polsce.

Ogłoszenie płatne

Top