Nowym prezesem Zarządu Suwalskiego Klubu Badmintona został „stary” prezes Jerzy Szleszyński. Wyboru, jednogłośnie, prezesa, zarządu oraz komisji rewizyjnej dokonano na Walnym Zebraniu Sprawozdawczo – Wyborczym SKB.

W minionej kadencji (2014-2018) zawodnicy SKB czterokrotnie sięgali po tytuł Drużynowego Mistrza Polski, czwarty tytuł wywalczony w br. jest już 17 w 31-letniej historii klubu. Suwalczanie wywalczyli też kilkanaście medali na indywidualnych mistrzostwach kraju w różnych kategoriach wiekowych. Po latach przerwy SKB Litpol-Malow, bo pod taką nazwą występuje w polskiej ekstraklasie, w tym roku wrócili do rywalizacji w Klubowych Mistrzostwach Europy i zajęli w niej wysokie 5. miejsce. Takie sukcesy to efekt zaangażowania działaczy, sponsorów, trenerów i zawodników klubu. Celem suwalskiego klubu na najbliższy sezon jest obrona tytułu najlepszej drużyny w Polsce.

Na wniosek Komisji Rewizyjnej członkowie klubu jednogłośnie udzieli absolutorium ustępującemu zarządowi, a następnie, także jednogłośnie, wygrali nowego prezesa, którym został Jerzy Szleszyńki, zarząd oraz komisję rewizyjną. Na wniosek J. Szleszyńskiego przyjęto uchwałę o nadaniu tytułu Honorowego Członka Suwalskiego Klubu Badmintona Jerzemu Szulińskiemu (senior) i nieobecnemu za zabraniu z powodu choroby Lechowi Iwanowskiemu.