Jacek Niedźwiedzki kandyduje do Sejmu

Jacek Niedźwiedzki kandyduje do Sejmu

18 sierpnia podczas konferencji prasowej zaprezentował się Jacek Niedźwiedzki, jedyny kandydat z Suwałk na liście Platformy Obywatelskiej. Znalazł się on na piątym miejscu listy kandydatów do Sejmu w nadchodzących wyborach parlamentarnych.

J. Niedźwiedzki ma 48 lat. Wielokrotnie zdobywał mistrzostwo Polski w badmintonie w grze pojedynczej oraz w drużynie. Był też trenerem wielokrotnego drużynowego mistrza Polski w badmintonie. Obecnie jest wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej w Suwałkach z Klubu Radnych „Suwałki Przyszłości” oraz wiceprzewodniczącym wojewódzkich struktur PO .

J. Niedźwiedzki stwierdził, że liczy przede wszystkim na głosy mieszkańców Suwałk i najbliższego regionu. Dodał, że chce się skupić na sprawach Suwałk, Sejn, Augustowa, Grajewa i okolicznych gmin. Odniósł się również do tego, że został umieszczony na liście PO na piątym miejscu.

– Były rozmowy o „trójce”, jednak Platforma Obywatelska zastosowała zasadę według której kobiety i mężczyźni zostali umieszczeni na liście naprzemiennie. Przypomnę, że cztery lata temu „trójka” na liście nie weszła do Sejmu, a „piątka”- tak. Podobnie było zresztą osiem lat temu. Co do kandydatów, więcej osób z Suwałk nie będzie- zapowiedział J. Niedźwiedzki.

Top