Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza za Galę wręczenia nagród Prezydenta Miasta Suwałki Włócznia Jaćwingów oraz koncert Haliny Frąckowiak z towarzyszeniem Suwalskiej Orkiestry Kameralnej pod dyrekcja Cezarego Gójskiego. Początek w piątek (7.08) o godz. 18 na Dużej Scenie SOK przy ul. Jana Pawła II 5. Bilety: 35 zł w kasie SOK i na www.bilety.soksuwalki.eu

Koncert gwiazdy polskiej estrady zostanie poprzedzony uroczystością wręczenia Włóczni Jaćwingów – nagród Prezydenta Miasta Suwałk Czesława Renkiewicza – za wybitne osiągnięcia i sukcesy oraz zasługi dla Miasta Suwałk w poszczególnych obszarach aktywności społecznej i gospodarczej w 2014 r.

Po uroczystości i koncercie Prezydent Miasta Suwałk serdecznie zaprasza wszystkich gości na lampkę szampana w foyer SOK.

Koncert Haliny Frąckowiak i gala wręczenia Włóczni Jaćwingów są częścią Jarmarku Kamedulskiego 2015, który odbędzie się w dniach 6-9 sierpnia.
Halina Frąckowiak na scenie obecna jest już od wielu lat i nadal chętnie  bierze udział w licznych koncertach, włącza się do akcji charytatywnych, występuje podczas festiwali i nagrywa płyty. Talent i umiejętności wokalne Haliny Frąckowiak docenia kolejne pokolenie miłośników muzyki.