Gala kickboxingu w Suwałkach

Gala kickboxingu w Suwałkach

24.02.2023 r. w hali Suwałki Arena po kilkuletniej przerwie odbędzie się PAŁUSKA KICKBOXING NIGHT 5, jednego z największych wydarzeń sportowo-kulturalnych w naszym regionie. Czwarta edycja wydarzenia, która miała miejsce w styczniu 2019 roku cieszyła się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy fakt wypełnionej do ostatniego miejsca hali sportowej OSiR.

Podczas konferencji prasowej 15 grudnia w sali konferencyjnej Suwałki Arena  Dominik Szczodruch (Stowarzyszenie PANZER Suwałki) oraz Waldemar Borysewicz (OSiR Suwałki) podpisali umowę o organizacji tego wydarzenia. Na konferencji byli zawodnicy suwalskich klubów, którzy wystąpią podczas PAŁUSKA KICKBOXING NIGHT.

Na gali Pałuska Boxing Night 5 czeka nas 10 widowiskowych walk w formule K1. Wszystkie walki odbędą się w systemie PRO na dystansie 3 rund po 3 minuty. Suwalskiej publiczności zaprezentują się między innymi: Rafał Kamiński, Robert Dochód, Damian „Bujak” Bujkowski, Adrian Daniło, Bartosz Dołbień, Daniel Myszkowski, Alex Michałowski, Karol Mikielski, Kacper Zdancewicz.

Pałuska Kickboxing Night 5 odbędzie się 24 lutego 2023 r. w hali sportowo-widowiskowej „Suwałki Arena” przy ul. Zarzecze 26. Bilety do nabycia od 15 grudnia za pośrednictwem portalu biletyarena.pl oraz w biurze prasowym Radia 5, ul. ks. Jerzego Zawadzkiego 2 lok. 1.2.

Top