Festiwal Ekologiczny EKO WIZJA 2

Festiwal Ekologiczny EKO WIZJA 2

Już wkrótce suwalski Park Konstytucji 3 Maja zamieni się w pełne atrakcji miasteczko festiwalowe. Stoiska firm oferujących ekologiczne rozwiązania oraz te ze zdrową żywnością, wykłady i prelekcje, konkursy z nagrodami i mnóstwo niespodzianek dla dzieci i dorosłych – to wszystko pojawi się podczas drugiej edycji Festiwalu Ekologicznego EKO WIZJA. Nie może Cię tam zabraknąć!

Pierwsza edycja Festiwalu organizowanego przez Fundację Teraz Wschód, która odbyła się w październiku 2021 roku, była pierwszą imprezą ekologiczną na taką skalę w Suwałkach. Jej sukces spowodował, że bez wahania została podjęta decyzja o kontynuacji działań proekologicznych wśród lokalnej społeczności. W ten sposób pojawił się pomysł na drugą edycję Festiwalu. Ekologia to temat tak ważny, że warto zwrócić na niego szczególną uwagę. Dlatego w czerwcu ponownie zaprosimy Suwalczan na dwa dni wspólnej zabawy, nauki i odkrywania świata na nowo. Poczęstujemy ich solidną dawką wiedzy, ale zorganizujemy też mnóstwo atrakcji.

Fundacja Teraz Wschód zaprasza do współpracy osoby, firmy i instytucje, które chciałaby zaprezentować się podczas Festiwalu. Można to zrobić poprzez organizację wykładu, warsztatów czy pokazu artystycznego lub rozstawieniu stoiska firmy. Organizatorzy są także otwarci na niestandardowe propozycje,  które mogłyby uatrakcyjnić wydarzenie. Wspólnie pokażemy, że losy naszej planety i przyszłych pokoleń nie są nam obojętne.

Wszystkie osoby zainteresowane współpracą przy organizacji Festiwalu Ekologicznego EKO WIZJA 2 proszone są o kontakt z organizatorami wydarzenia telefonicznie: 693 467 719 lub poprzez wiadomość e-mail na adres: teraz.wschod@gmail.com.

Zachęcamy również do obejrzenia relacji z pierwszej edycji Festiwalu: TUTAJ >>

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Teraz Wschód. Misją Fundacji jest wyrównanie szans dla dzieci i młodzieży na rozwój sportowy, intelektualny i kulturowy. Wszystkim organizowanym przez nas wydarzeniom przyświeca jeden cel – zbiórka funduszy na stypendia sportowe dla wybitnie utalentowanych sportowców. Więcej o działalności Fundacji można znaleźć: TUTAJ >>

Źródło: Fundacja Teraz Wschód

Top