Festiwal Ekologiczny EKO WIZJA 2 – jedyne takie wydarzenie w regionie!

Festiwal Ekologiczny EKO WIZJA 2 – jedyne takie wydarzenie w regionie!

Już w najbliższy weekend suwalski Park Konstytucji 3 Maja zamieni się w pełne atrakcji miasteczko festiwalowe. A to wszystko za sprawą wydarzenia, które będzie miało tam miejsce. Nadszedł czas na ponowne spotkanie suwalczan z ekologią. Nadszedł czas na Festiwal Ekologiczny EKO WIZJA 2.

6 stref tematycznych, 2 dni festiwalu i 1 wspólna planeta. Fundacja Teraz Wschód już po raz drugi przeniesie suwalczan do swojego eko-świata. Jak mówią organizatorzy: „W ciągu dwóch dni poczęstujemy mieszkańców miasta i przyjezdnych solidną dawką nauki, zabawy i poznawania świata na nowo.”

Festiwal to jedyne takie wydarzenie w regionie. To święto ludzi, których losy naszej planety nie są obojętne. To także warsztaty, spotkania edukacyjne, wykłady i pokazy artystyczne ukierunkowane na doskonalenie kultury życia w zgodzie z „zielonymi” wartościami.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a odwiedzić festiwalowe miasteczko może każdy. Będą stoiska firm lokalnych i ogólnopolskich, konkursy, przysmaki regionalne, wspólne wypiekanie sękacza na ogniu, przejażdżki na koniu, dmuchańce, jazda testowa hulajnogą elektryczną i wiele wiele więcej – z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy na Festiwal Ekologiczny EKO WIZJA 2, który odbędzie się w dniach 4-5 czerwca w Parku Konstytucji 3 Maja. Wspólnie pokażmy, że losy naszej planety nie są nam obojętne.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Teraz Wschód. Jej misją jest wyrównanie szans dla dzieci i młodzieży na rozwój sportowy, intelektualny i kulturowy. Wszystkim organizowanym przez Fundację wydarzeniom przyświeca jeden cel – zbiórka funduszy na stypendia sportowe dla wybitnie utalentowanych sportowców. Więcej o działalności Fundacji można znaleźć na stronie: https://www.facebook.com/fundacja.teraz.wschod

Top