Eko wizja 2021 – odbierz zaproszenie na bezpłatny seans w kinie

Eko wizja 2021 – odbierz zaproszenie na bezpłatny seans w kinie

Już w najbliższy czwartek (21 kwietnia) o godzinie 17:00 w kinie Cinema Lumiere w Suwałkach odbędzie się premierowy pokaz filmu „Eko wizja 2021”, którego producentem jest Fundacja Teraz Wschód. Każdy mieszkaniec Suwałk może odebrać zaproszenie na bezpłatny seans. Liczba miejsc jest ograniczona.

Film „Eko wizja 2021” ukazuje między innymi problemy współczesnego świata związane z degradacją środowiska i przedstawia sposoby na życie zgodne z naturą. Jest również podsumowaniem tego, co działo się podczas Festiwalu Ekologicznego EKO WIZJA, który odbył się w suwalskim Parku Konstytucji 3 Maja w październiku 2021 r.

Wszystkie osoby zainteresowane zaproszeniem na bezpłatny seans proszone są wysłanie wiadomości e-mail na adres teraz.wschod@gmail.com. W temacie wiadomości należy wpisać „Eko wizja 2021”, a w treści podać liczbę osób chętnych pojawianiem się podczas pokazu. Liczba miejsc jest ograniczona.

Producentem filmu jest Fundacja Teraz Wschód. Misją Fundacji jest wyrównanie szans dla dzieci i młodzieży na rozwój sportowy, intelektualny i kulturowy. Wszystkim organizowanym przez nas wydarzeniom przyświeca jeden cel – zbiórka funduszy na stypendia sportowe dla wybitnie utalentowanych sportowców. Więcej o działalności Fundacji można znaleźć na stronie TUTAJ >>

Źródło: Fundacja Teraz Wschód

Top