Drogi Kontrkultury w SOK

Slam, session jam i improwizacje malarskie w ramach Dróg Kontrkultury, które rozpoczną się w piątek (4.09) o godz. 18.00 w Sali Kameralnej SOK, ul. Papieża Jana Pawła II 5.

Po raz trzeci w tym roku Drogi Kontrkultury poprowadzą do Suwalskiego Ośrodka Kultury malarzy, poetów, slamerów i muzyków oraz wszystkich chętnych na nie do końca przewidywalne spotkanie ze sztuką.

Na najbliższe spotkanie z cyklu Drogi Kontrkultury SOK zaprasza malarzy, muzyków, wokalistów, rysowników i slamerów. Zgłoszenia wysyłajcie na pawel.bydelski@soksuwalki.eu.

Do dyspozycji wszystkich miłośników kontrkultury będą podczas spotkania najróżniejsze „pomoce” do wyrażania siebie. Malarzom SOK zapewni dwie sztalugi z podobraziami, pędzle, szmaty, trochę farb i palet. Można też zabrać własne podobrazie – wystarczy zgłosić się do SOK, a SOK postara się zapewnić kolejną sztalugę. Muzycy będą mogli skorzystać z perkusji, „pieców” i mikrofonów. Wszystkie dźwiękowe improwizacje zostaną zarejestrowane i podobnie jak obrazy mogą stać się częścią wystawy/instalacji, która zostanie pokazana w 2016 roku.

Hasłem najbliższego spotkania z cyklu Drogi Kontrkultury będzie „Skraj lata”. 4 września powoli będzie trzeba już myśleć bowiem o jesieni i wspominać mijające lato.