Już od wielu lat w życie muzyczne Suwałk wpisało się dość mocno wydarzenie muzyczne, jakim jest koncert pamięci ojca polskiego bluesa Tadeusza Nalepy, które Tomasz Kierejsza organizuje rokrocznie, a w tym roku to już 19 edycja tego koncertu.

16 marca 2024 r. zespół DRESZCZ zagra kolejny raz niezapomniane i niepowtarzalne utwory Tadeusza Nalepy, ale tym razem też z zaproszonymi gośćmi jakimi będą: Andrzej Malcherek znany i ceniony muzyk, gitarzysta i lider zespołu Free blues band, który przyjedzie wraz z żoną Agnieszką Malcherek jedyną kobietą, która gra na oryginalnych organach typu Hammond.

Warto tu też przypomnieć ze ostatnie 10 lat życia Nalepa koncertował z Free blues band i zagrał ostatni koncert w Czechach w Tyńcu i z powodu złego samopoczucia zszedł ze sceny a zespół do końca grał bez ojca polskiego bluesa.

Gościem tego koncertu będzie też wspaniały harmonijkarz Jacek Woda Stachurski znany muzyk, który wiele lat współpracował z toruńskim zespołem bluesowym Tortilla Flat, wystąpił tez z Mirą Kubasińską i zespołem After blues oraz także grał z Tadeuszem Nalepą koncert w Szczecinie.

Wspaniałym wydarzeniem będzie tez uczczenie 30-lecia od pamiętnego koncertu zagranego z Tadeuszem Nalepą w Szczecinie i na publikowanym zdjęciu stoją od lewej: Andrzej Malcherek, Tadeusz Nalepa, Tomasz Kierejsza, Marian Malcherek, Jacek Woda Stachurski oraz Agnieszka Malcherek czyli 4 osoby, które będą uczestniczyć w koncercie 16 marca 2024 r. w Sali księżycowej hotelu Velvet w Suwałkach. Więcej informacji w marcowym wydaniu DwuTygodnika Suwalskiego i w Radio 5.

Wejściówki na to wydarzenie są dostępne w recepcji Hotelu Velvet lub pod nr: 87 563 52 52.

Bilety normalny w cenie: 20 zł za osobę.
Rezerwacja stolika (od 4os do 8os):
25 zł za osobę.