Na turnieju Forza Prague Open 2015 badmintonista SKB Litpol Malow Suwałki Adam Cwalina wraz z partnerem w grze podwójnej mężczyzn Przemysławem Wachą obronili tytuł sprzed roku i zdobyli cenne punkty do kwalifikacji olimpijskiej.  Od początku turnieju w Pradze polska najlepsza para deblowa miała mocnych przeciwników o czym świadczą wyniki. Aż trzy pojedynki zakończyły się w trzech setach. Najdłuższy i najbardziej zacięty okazał się pojedynek finałowy, w którym zmierzyli się z turniejową jedynką Manu Attri/ B. Sumeth Reddy. Para ta już dwa razy pokonała debel Cwalina- Wacha podczas startów zaliczanych do kwalifikacji olimpijskiej. Ostatni pojedynek w Belgii, który Polacy przegrali po trzech wyrównanych setach, wskazywał na ciekawy pojedynek. Rewanż był bardzo emocjonujący, a zarazem udany. Ostateczny wynik tego pojedynku 21: 19, 20:22, 21:14.

Na pochwałę zasługuje też występ nowej pary deblowej zawodnika SKB Litpol Malow Suwałki Łukasza Morenia, który gra w parze z Miłoszem Bochatą. Turniej w Pradze był trzecim startem zawodników w tym zestawieniu. Polacy nie byli rozstawieni, a mimo to awansowali do półfinału zdobywając tym samym brązowy medal. Po drodze pokonali brytyjski debel Christopher Coles/Adam Hall 26:24, 17:21, 21:17 oraz rozstawionych z numerem trzy Michael Fuchs/Jochannes Schoettler z Niemiec. Mecz przeciwko tej parze był bardzo zacięty i bardzo udany w wykonaniu naszej pary, 22:20, 19:21, 21:18. W półfinale Miłosz i Łukasz ulegli turniejowej jedynce Manu Attri/ B. Sumeeth Reddy 16:21, 18:21.

Źródło: strona internetowa PZBad.