Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej

Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej
9 marca 2023 r. odbył się Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej zorganizowany przez Animal World z Zespołu Szkół nr 4 w Suwałkach. Partnerem projektu został Zespół Szkół Technicznych w Suwałkach.

W turnieju wzięły udział żeńskie i męskie reprezentacje ZS nr 4 i ZST. Po zaciętej i pełnej emocji grze wyniki turnieju przedstawiały się następująco:

I miejsce w kategorii dziewcząt – Zespół Szkół nr 4 w Suwałkach.
I miejsce w kategorii chłopców – Zespół Szkół Technicznych.

Podczas spotkania uczniowie mieli możliwość skonfrontować się z rywalem w uczciwej sportowej rywalizacji. Wszystkie drużyny biorące udział w Turnieju otrzymały pamiątkowe puchary ufundowane przez Animal World oraz dyplomy i nagrody rzeczowe.

Uczniowie mieli również szansę zmierzyć się w różnych konkurencjach i pobić nietypowe rekordy, np. odbijanie piłki siatkowej stojąc na jednej nodze, skakanie na skakance. Najlepsi wygrali vouchery do strefy skoków w Movement Arena Suwałki.

Uczestników czwartkowej imprezy połączyły nie tylko sportowe emocje. Podczas turnieju prowadzona była zbiórka charytatywna na rzecz podopiecznych Schroniska KOTOZ w Suwałkach. Nie było wygranych i przegranych, bo liczył się cel – pomoc bezdomnym zwierzętom.

Źródło: Julia Seredzińska
Top