Boisko z SBO – jest umowa na „orlik” przy W. Pileckiego

Boisko z SBO – jest umowa na „orlik” przy W. Pileckiego

Umowę z firmą Panorama Obiekty Sportowe o wartości blisko 1,2 mln zł podpisał w czwartek (30 czerwca) Czesław Renkiewicz, Prezydent Suwałk. Kontrakt dotyczy budowy boiska piłkarskiego typu „orlik”. To projekt, który wygrał głosowanie w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego. Wnioskodawcą był suwalski SALOS.

– Cieszę się, że po ogłoszonych wcześniej i nierozstrzygniętych przetargach udało się w końcu wyłonić firmę, która zrealizuje inwestycję. Wykonawca ma teraz 240 dni na realizację prac.  Dziękuję za aktywność obywatelską organizacji SALOS. Mam nadzieję, że boisko przysłuży się statutowej działalności stowarzyszenia i wszystkim dzieciom należącym do SALOSu – informuje Czesław Renkiewicz, Prezydent Suwałk.

Boisko, które powstanie przy ul. rtm. W. Pileckiego to projekt zgłoszony do głosowania w ramach tegorocznej edycji Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego. Uzyskał 1 849 głosów i zajmując 2 miejsce zakwalifikował się do realizacji. Firma, Panorama będzie musiała najpierw zaprojektować boisko, uzyskać pozwolenie na budowę, a następnie je wybudować.

Top