Koncert DUSTIN ARBUCKLE & THE DAMNATIONS (USA) w SOK

Koncert DUSTIN ARBUCKLE & THE DAMNATIONS (USA) w SOK

Po dwuletniej przerwie Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza ponownie na koncert bluesowy z kwartalnikiem “Twój Blues”. W ramach czesko-polskiej trasy koncertowej wystąpi amerykański zespół – DUSTIN ARBUCKLE & THE DAMNATIONS.

27.11.2022, godz. 19.00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

Bilety 40 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
Suwalską Kartą Mieszkańca zniżki do 50%
zamów transport door-to-door >>

DUSTIN ARBUCKLE & THE DAMNATIONS (USA) – koncert z kwartalnikiem „Twój Blues”
Przez 15 lat współtworzył roots-rockowe trio Moreland & Arbuckle. Po nagraniu siedmiu albumów i zagraniu niezliczonej ilości koncertów w ponad dwudziestu krajach całego świata, zespół zakończył w 2017 roku działalność, a harmonijkarz i wokalista Dustin Arbuckle stworzył nowy projekt: Dustin Arbuckle & the Damnations.

Muzyka kwartetu (harmonijka / śpiew, gitara, bas, perkusja), określana przez członków zespołu jako „retro roots music” to autorska muzyczna mieszanka, na którą składają się różne stylistyczne wpływy, od Charley’a Pattona, przez The Band do brzmienia wytwórni Stax, od the Allman Brothers Band, przez Johnny’ego Casha do Toma Petty. Jak mówi Dustin, „zespół the Damnations to ogniste, energiczne, rock’n’rollowe uderzenie”.

Skład zespołu:

Dustin Arbuckle – harmonijka / śpiew
Brandon Hudspeth – gitara
Caleb Drummond – bas
Colby Aiken – perkusja

Uwaga! Naszych Czytelników zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, do wygrania jedno podwójne zaproszenie na koncert DUSTIN ARBUCKLE & THE DAMNATIONS (USA). Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: „W jakim mieście odbywa się największy, plenerowy festiwal bluesowy w Polsce?”. Odpowiedź należy przesłać na adres kontakt@dwutygodniksuwalski.pl. Należy również polubić na facebooku stronę Dwutygodnik Suwalski oraz wpis dotyczący konkursu. Zwycięzcę poinformujemy drogą e-mailową. Zapraszamy! KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!

Top