Biegaj z RESO! – cotygodniowe treningi biegowe

Biegaj z RESO! – cotygodniowe treningi biegowe

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach wspólnie z RESO Europa Service zapraszają na cotygodniowe treningi pn. BIEGAJ Z RESO, do których powracamy po zimowej przerwie!

Dzień: 27 środa godz. 19:00 – postanowiliśmy spotykać się w środku tygodnia. Zapewne wielu z Was w weekendy planuje startować w zawodach. Mamy nadzieję, że ten pomysł przypadnie do gustu dla większości uczestników.

Miejsce: z uwagi na remont stadionu lekkoatletycznego, do końca kwietnia będziemy spotykać się na bulwarach przy Galerii Sztuki Stara Łaźnia. Kto wie, czy lokalizacja nie spodoba się nam na tyle, że postanowimy zostać tutaj na dłużej… Na chwilę obecną jest to wariant tymczasowy.

Trener: Izabela Sawicka – trener młodego pokolenia, ale z niesamowitą wiedzą i doświadczeniem – zarówno trenerskim, jak i zawodniczym. Wielokrotna Medalistka Mistrzostw Polski w biegach średnich i długich, członek kadry narodowej, uczestniczka Mistrzostw Świata w przełajach. Będzie się działo!

Organizatorzy zapraszają wszystkich do uczestnictwa w cotygodniowych treningach – zarówno tych, którzy stawiają pierwsze kroki w bieganiu, jak i tych, którzy dystans półmaratonu mają już dawno za sobą!

 

Top