Uwaga! W długi weekend Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach i wszystkie jej oddziały; Filia nr 1, Filia nr 2, Filia nr 3, MIDICENTRUM i SOWA Suwałki oraz Muzeum Okręgowe w Suwałkach i Muzeum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach pracują inaczej. Zapraszamy do zapoznania się z godzinami pracy Biblioteki, .

Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej przy ul. E. Plater 33a i jej filie będą zamknięte 1 i 3 maja. W pozostałe dni wszystkie wypożyczalnie będą czynne.

Sowa, Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności (ul. Innowacyjna 1) zaprasza do odkrywania i eksperymentowania we wtorek (30 kwietnia) i czwartek (2 maja) wejścia w godzinach 9.00, 11.30 i 14.00 oraz w sobotę 4 maja o 10.00 i 12.00. 1 i 3 maja SOWA będzie nieczynna.
MIDICENTRUM – Kreatywny Ośrodek Nauki i Technologii przy ul. Witosa 4A prowadzi zajęcia wg harmonogramu. Zapraszamy na Familijną Sobotę (4 maja) w godzinach 10.00 -14.00. Można wtedy zbudować robota, pobawić się klockami Lego, pograć w edukacyjną grę na tablecie lub grę planszową. To świetna okazja by spędzić rodzinny czas.1, 2 i 3 maja MIDICENTRUM będzie zamknięte.

Godziny pracy Muzeum Okręgowego w Suwałkach i Muzeum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach