Ankieta dla poszukujących mieszkania

Ankieta dla poszukujących mieszkania

Suwalski Zarząd Budynków Mieszkalnych zachęca do wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej budowy mieszkań przy ul. Rodziny Rylskich 2A – budynek B, który będzie całkowicie podpiwniczony z 4 i 5 kondygnacjami nadziemnymi w tzw. stanie wykończonym „pod klucz” z zagospodarowaniem terenu i zawierać będzie 40 lokali mieszkalnych. W podpiwniczeniu budynku zlokalizowany zostanie otwarty garaż z 40 miejscami postojowymi i 24 miejscami na zewnątrz budynku (ogółem 64 miejsc postojowych).

Budynek wielorodzinny zostanie wybudowany przez ZBM TBS z kredytu zaciągniętego przez Spółkę w ramach tzw. finansowania zwrotnego z BGK w Warszawie, zaangażowania przez Miasto Suwałki bezzwrotnego grantu z BGK oraz partycypacji przyszłych najemców (w wysokości do 30% w kosztach budowy lokalu) spełniających warunki do wynajęcia lokalu mieszkalnego.

Najemcami lokali mieszkalnych będą osoby, które spełnią łącznie kryteria pierwszeństwa zgodnie z zasadami przeprowadzania oceny punktowej wniosków o zawarcie umowy najmu lokalu mieszkalnego określone w uchwale suwalskiej Rady Miejskiej z 26 stycznia 2022 r. Elektroniczny formularz ankiety można znaleźć na stronie: www.zbm.suwalki.pl

Top