SUKSS Suwałki wygrał Mikołajkowy Turniej minisiatkówki chłopców o Puchar PCC Piotra Warlinskiego!
W suwalskim Zespole Szkół nr 10 odbył się największy w województwie podlaskim turniej minisiatkówki. Chłopcy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych „dwójki” – czwarta klasa szkoły podstawowej, „trójki” – klasa piąta i „czwórki” – klasa szósta. W turnieju wystartowało 40 drużyn z 6 klubów: SUKSS Suwałki, BAS Białystok, MUKS Gim-Net Mońki, Rekord Zambrów, Mikolo Sokółka, Trójka Gołdap. Łącznie 140 zawodników. Podczas turnieju rozegrano 100 meczów na 8 boiskach. Najlepiej spisały się drużyny gospodarzy, SUKSS Suwałki, które wygrały we wszystkich kategoriach.

W kategorii „dwójek” miejsce 2 i 3 zdobyły zespoły MUKS Gim-Net Mońki 2 i 1. W kategorii „trójek” miejsce drugie zajął zespół MUKS Gim-Net Mońki 1, miejsce trzecie drużyna BAS Białystok 1. W kategorii „czwórek” miejsce drugie zajęła drużyna BAS Białystok 2, miejsce trzecie drużyna SUKSS Suwałki 2. Drużyny, które zajęły trzy najwyższe miejsca w swojej kategorii otrzymały pamiątkowe trofea, natomiast wszyscy zawodnicy otrzymali słodki poczęstunek ufundowany przez Piotra Warlinskiego prezesa PCC.