Złoty medal i jednocześnie tytuł Mistrza Województwa Podlaskiego w siatkówce plażowej chłopców zdobyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 w Suwałkach, wygrywając z SP nr 1 Grajewo.

Turniej finałowy Igrzysk został rozegrany 6 czerwca 2018 r. na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach z udziałem ośmiu zespołów: SP nr 2 z Moniek, SP nr 1 z Grajewa,  SP nr 4 z Grajewa, SP 3 z Augustowa, SP z Nowinki, SP z Janówki, MZS z wysokiego Mazowieckiego i SP nr 10 z Suwałk.

Po grach eliminacyjnych systemem brazylijskim w pierwszym półfinale drużyna z SP nr 1 Grajewo pokonała zawodników z SP nr 4 Grajewo 2:1, natomiast w drugim półfinale suwalczanie wygrali 2:0 (15:3, 15:6) z SP nr 2 Mońki.

Brązowy medal zdobyła drużyna z SP 4 Grajewo wygrywając z Mońkami 2:0.

Złoty medal w Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Podlaskiego w Siatkówce Plażowej chłopców zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Suwałkach wygrywając 2:0 (15:4, 15:3) z zawodnikami z SP nr 1 Grajewo.

Skład mistrzowskiej drużyny: Michał Jarmołowski, Patryk Harackiewicz, Oskar Chwieduk.