Jeden brązowy medal wywalczyli badmintoniści Suwalskiego Klubu Badmintona w Malow Mistrzostwach Polski młodzików rozgrywanych w suwalskiej hali OSiR. Do półfinału gry podwójnej chłopców dotarli Paweł Cipielewski i Grzegorz Hołub, gdzie przegrali 17:21, 21;12, 17:21 z Michałem Kosztyło i Jakubem Suszyńskim. I to rywale suwalskiego debla zagrają w finale Malow Mistrzostw Polski młodzików , które rozpoczną się 14 maja o godz. 10 w suwalskiej hali OSiR. W finałach nie wystąpi żaden zawodnik Suwalskiego Klubu Badmintona.

W ćwierćfinale P. Cipielewski/G. Hołub wygrali 21:4, 21;11 z Jakubem Gurgulem/ Filipem Wiercińskim. W ćwierćfinale gry podwójnej dziewcząt wystąpiły również Gabriela Grosz i Dominika Siłkowska z SKB Suwałki, które przegrały 12;21, 17:21 z warszawiankami Zofią Tomczak i Niną Żwan. Pozostali zawodnicy SKB odpadli w pierwszym dniu turnieju. W Malow Mistrzostwach Polski młodzików wystartowało 11 zawodników Suwalskiego Klubu Badmintona: 7 chłopców i 4 dziewczęta.