W pierwszym meczu sparingowym I-ligowa drużyna suwalskich Wigier przegrała 0:1 w piłkarskiej hali w Wilnie z Żalgirysem – piłkarskim mistrzem i zdobywcą pucharu Litwy. Gola dla Żalgirysu strzelił w 41 min. Vytautas Lukša. W 68 min. Rafał Augustyniak nie wykorzystał rzutu karnego. Skład

Sklad Wigier Suwałki: (I połowa) Krzysztof Karpieszuk – Janusz Bucholc, Václav Cverna, Maciej Wichtowski, Frank Adu Kwame, Miłosz Kozak, Mateusz Radecki, Adrian Karankiewicz, Damian Gąska, Damian Kądzior, Kuku. (II połowa) Hieronim Zoch – Jakub Bartkowski, Rafał Remisz, Paweł Baranowski, Frank Adu Kwame (65 Miłosz Kozak), Damian Kądzior (60 Damian Gąska), Robert Dadok, Rafał Augustyniak, Łukasz Wroński, Kamil Zapolnik, Kamil Adamek. Grał także: Maciej Radaszkiewicz.

Następny mecz sparingowy Wigry rozegrają 28 stycznia z litewską drużyną Suduva Mariampol.

źródło: Wigry Suwałki