W Suwałkach siatkarze Ślepska wygrali kolejny mecz w I lidze siatkówki mężczyzn, ale po wyrównanej walce z Norwidem Częstochowa. Przed meczem suwalska drużyna była zdecydowanym faworytem. Ślepsk zajmował pierwsze miejsce w tabeli ze zdobytymi 18 pkt, a rywale dziewiątą lokatę z zaledwie 6 pkt.

W hali suwalskiego OSiR okazało się, że nikt nie oddaje punktów bez walki. Mecz zdecydowanie lepiej rozpoczęli siatkarze z Częstochowy, którzy wygrali dwa pierwsze sety: 25:21 i 25:16. Kolejne trzy sety wygrali siatkarze Ślepska: 25:16, 26:24 i 17:15 i całe spotkanie zakończyło się wygraną suwalskiego zespołu 3:2. Najlepszym zawodnikiem meczu wybrano Wojciecha Winnika. Wyjściowy skład Ślepska: : Rudzewicz, Skrzypkowski, Tomczak, Winnik, Rawiak, Hunek – Andrzejewski (libero).

Po ósmej kolejce Ślepsk ze zdobytymi 20 pkt prowadzi w tabeli I ligi siatkówki mężczyzn. W następnej kolejce suwalski zespół będzie pauzował. A kolejne ligowe spotkanie rozegra 26 listopada w Suwałkach z TSV Sanok.

Źródło: strona internetowa Ślepska Suwałki