Wczytywanie Wydarzenia

Koncert muzyki klezmerskiej „Motywy żydowskie w muzyce świata”

Data: 20 września 2025, godz. 18:00
Miejsce: PUZ
Koncert muzyki klezmerskiej „Motywy żydowskie w muzyce świata”

Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych „Nad Czarną Hańczą” w Suwałkach w październiku bieżącego roku odda czytelnikom drugie, wzbogacone o nowe materiały i dokumenty oraz opracowane pod nową redakcją wydanie książki dra Macieja Ambrosiewicza „Sztetl z długą ulicą”.

Życzliwym orędownikiem tego przedsięwzięcia jest Teatr Otwarty z Gdańska, którego aktorzy i autorzy scenariusza już w ubiegłym roku wykorzystali obszerne fragmenty pierwszego wydania w koncercie, jaki odbył się 5 grudnia 2024 r w Suwałkach.

W ramach XXIV Międzynarodowego Festiwalu „Kalejdoskop Form Muzycznych im. Marii Fołtyn” Stowarzyszenie zaprasza na koncert muzyki klezmerskiej „Motywy żydowskie w muzyce świata”, który odbędzie się 20 września 2025 r., o godz. 18 w auli Państwowej Uczelni Zawodowej w Suwałkach. WSTĘP WOLNY

Przed i po koncercie będzie możliwość dokonania przedpłaty (kartą lub gotówką) w wysokości 79,50 zł, co zagwarantuje otrzymanie wznowionej książki zaraz po jej wydaniu. To wyjątkowa okazja – zapraszamy do skorzystania!

Źródło: SISK „Nad Czarną Hańczą”

Organizator

SISK „Nad Czarną Hańczą”
E-mail: sisk.czarnahancza@interia.pl

Miejsce

PUZ
T. Noniewicza, 16-400 Suwałki,