Wigry Suwałki w środę 25 września na własnym stadionie pokonały 3;1 drugoligowy Świt Szczecin w 1 Rundzie  Pucharu Polski.

Pierwsza  bramka dla Wigier padła w  48 minucie spotkania. Po dośrodkowaniu  Kacpra Głowickiego Kamil Zalewski skierował piłkę do bramki i pokonał bramkarza Świtu Szczecin. Niestety po trzech minutach radości kibiców, wynik na 1:1 ustalił Krzysztof Ropski. Remis utrzymał się do końca regulaminowego czasu gry. W dogrywce nasi zawodnicy wykazali się większa determinacją. W pierwszej połowie dogrywki gola zdobył Michał Ozga. W drugiej połowie wynik na 3;1 ustalił Krzysztof Cudowski.

30 września po losowaniu wyłoniony zostanie kolejny przeciwnik Wigier Suwałki, z którym  biało-niebiescy zagrają pod koniec października.