Siedem medali wywalczyli młodzi suwalscy lekkoatleci w XXX Ogólnopolskim Finale Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi. Wiktoria Malinowska ze Szkoły Podstawowej nr 4 z wynikiem 150 cm zajęła drugie miejsce w skoku wzwyż, a Adam Fałtynowicz (SP nr 11) z wynikiem 5 m 32 cm był drugi w skoku w dal. Również drugie miejsce w swoich kategoriach wiekowych zajęli: Bianka Kuryło (SP nr 6)- 130 cm w skoku wzwyż, Wiktoria Nartowicz (SP nr 11) – 140 cm w skoku wzwyż,  Dominik Bieryło (SP nr 4)- 153 cm w skoku wzwyż. Trzecie lokaty w swoich kategoriach wiekowych wywalczyli : Joanna Warakomska (SP nr 11)- 148 cm w skoku wzwyż i Kornel Słabiński (SP nr 4)- 153 cm w skoku wzwyż. Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych to najważniejsze krajowe zawody w rywalizacji jedenastolastków- trzynastolatków.