28 najmłodszych szachistów w wieku 5-6-7 lat rywalizowało w Mistrzostwach Suwałk do lat 7 i 6. Najmłodsi szachiści rozegrali 7 partii. Emocji mnóstwo- jak to zwykle w tak młodej grupie wiekowej. Jednak najwytrwalsi, którzy ukończyli 7 partii, zostali nagrodzeni nie tylko medalami i pucharami za czołowe miejsca, ale również dyplomami i co najważniejsze dla dzieciaków – upominkami. Dzięki wsparciu, zaangażowaniu zaprzyjaźnionej firmy Inox Trade i Sportowym Suwałkom udało się wręczyć upominki każdemu dziecku.
Wyniki:
– Mistrzynią Suwałk do lat 7 została Gabrysia Pałejko, wygrywając 7 z 7 partii.
– Mistrzem Suwałk do lat 7 został Konrad Anuszkiewicz, który stracił tylko 1 punkt podczas turnieju i zdobył drugie miejsce w klasyfikacji ogólnej ,
– trzecie miejsce w klasyfikacji ogólnej zdobył Julian Dziczkowski, uzyskując również bardzo dobry wynik-5 pkt.