W meczu sparingowym rozegranym w Białymstoku piłkarze suwalskich Wigier wygrali 2:1 z drużyną Jagiellonii Białystok. Gole dla Wigier zdobyli: Kamil Zapolnik w 55 min. meczu oraz Damian Gąska w 88 min. Gola dla Jagiellonii w 40 min. strzelił Martin Baran.

Jagiellonia Białystok 1-2 Wigry Suwałki

Bramki: Martin Baran 40 – Kamil Zapolnik 55, Damian Gąska 88

Jagiellonia Białystok: (I połowa) Krzysztof Baran – Matija Sirok, Martin Baran, Sebastian Madera, Piotr Tomasik – Karol Mackiewicz, Jacek Góralski, Rafał Grzyb, Przemysław Frankowski, Karol Świderski – Fedor Cernych. (II połowa) Krzysztof Karpieszuk – Paweł Olszewski, Michał Koźlik, Kamil Pajnowski, Jonatan Straus – Piotr Grzelczak, Emil Łupiński, Dawid Szymonowicz, Kacper Falon, Taras Romanczuk – Łukasz Sekulski.

Wigry Suwałki: Hieronim Zoch (46 Karol Salik) – Jakub Bartkowski (46 Artur Bogusz), Tomasz Jarzębowski (46 Maciej Wichtowski), Adrian Karankiewicz (46 Kamil Lauryn), Bartosz Widejko (46 Kamil Rozmus) – Omar Santana (46 Robert Dadok), Aleksandar Atanacković (46 Damian Gąska), Bartłomiej Olszewski (46 Marcin Tarnowski), Miłosz Kozak (46 Paweł Gidelski), Mateusz Żebrowski (46 Bartosz Biel) – Kamil Adamek (46 Kamil Zapolnik).

źródło: strona internetowa Wigier Suwałki