98 PZLA Mistrzostwa Polski – program ze zmianami

98 PZLA Mistrzostwa Polski – program ze zmianami

Największa impreza w historii suwalskiego sportu

9 czerwca na suwalskim Stadionie Lekkoatletycznym im. Jadwigi Olbryś rozpoczną się 98 PZLA Mistrzostwa Polski. W trakcie trzech dni sportowej rywalizacji zaprezentują się najlepsi polscy lekkoatleci, zaliczani do światowej czołówki. W każdej konkurencji, która znajduje się w programie mistrzostw, z pewnością nie zabraknie emocji.
Suwalskiej publiczności zaprezentuje się ok. 600 zawodników i zawodniczek, a wśród nich gwiazdy światowego formatu – medaliści olimpijscy i mistrzostw świata: Anita Włodarczyk, Wojciech Nowicki, Justyna Święty-Ersetic, Natalia Kaczmarek, Kajetan Duszyński, Karol Zalewski, Dawid Tomala, Malwina Kopron, Paweł Fajdek oraz Maria Andrejczyk – reprezentantka LUKS „Hańcza” Suwałki, sportowa ambasadorka naszego miasta.
98 PZLA Mistrzostwa Polski to najważniejsza w tym roku impreza lekkoatletyczna w kraju i zdecydowanie najbardziej prestiżowa w historii suwalskiego sportu. Jej przebieg będzie transmitowany w kanałach otwartych TVP i TVP Sport. Dodatkowo, relacje z zawodów będą publikowane na portalach internetowych. Warto zauważyć, że cały przekaz z zawodów będzie realizowany w formie streamingu internetowego w telewizji KP Sport.
Oficjalna strona mistrzostw, sprzedaż biletów, streaming wydarzenia: https://suwalki2022.pl/

Ze względu na odwołanie większości konkurencji pierwszego dnia i konieczność przeniesienia większości konkurencji z 9 czerwca na 10 czerwca zmienił się program 98 PZLA Mistrzostw Polski Suwałki 2022. Nowy program jest dostępny pod adresem: 

https://bit.ly/Suwalki1006

Aby ułatwić suwalskim kibicom lekkoatletyki oglądanie 98 PZLA Mistrzostwa Polski na suwalskim Stadionie Lekkoatletycznym prezentujemy planowany (przed zmianami ze względu na ulewny deszcz) godzinowy program finałów w poszczególnych konkurencjach z planowanym udziałem największych gwiazd światowej lekkoatletyki.

Top